Komunikat – zmiana trybu funkcjonowania muzeum

Ze względu na zagrożenia epidemiologiczne oraz rozpoczęcie okresowej inwentaryzacji zbiorów muzealnych, Muzeum informuje, że od dnia 13.10.2020 wprowadzone są dodatkowe obostrzenia w funkcjonowaniu placówki, w postaci zamknięcia Muzeum w tygodniu dla zwiedzania indywidualnego. Od wtorku do piątku możliwe będzie tylko zwiedzanie grup zorganizowanych do 12 os. po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym. W przypadku większych grup konieczne będzie podzielenie na mniejsze grupy, ze względu na obostrzenia sanitarne.

Jednocześnie zwiedzanie w weekendy nie ulega zmianom, i Muzeum w soboty i niedziele otwarte jest zarówno dla grup jak i do zwiedzania samodzielnego.

Pragniemy także zwrócić uwagę na możliwość realizacji wycieczek terenowych zarówno na terenie powiatu sochaczewskiego jak i miasta, ze szczególnym uwzględnieniem Zamku Książąt Mazowieckich.