II Rajd Szlakiem Powstania Styczniowego

Zapraszamy serdecznie na Rajd szlakiem Powstania Styczniowego, który będzie miał miejsce na terenie Puszczy Kampinoskiej.
Rajd rozpocznie się na parkingu w Granicy, skąd udamy się do Dębu Powstańców, na którego konarach wedle lokalnych przekazów oddziały kozackie powiesiły schwytanych powstańców – przypuszczalnie uczestników potyczki pod Budą Zaborowską w dniu 10 kwietnia 1863 roku.

Po powrocie uczestników rajdu czeka dodatkowa atrakcja – zwiedzanie skansenu na Granicy, z udziałem przewodnika z Kampinoskiego Parku Narodowego.

Na zakończenie zapraszamy  na polanę wypoczynkową na terenie Granicy, gdzie czekać będzie ognisko, herbata, ciepła zupa, oraz pamiątkowe odznaki.

Uwaga: będzie możliwość upieczenia kiełbasek itp. ale prosimy zabrać je ze sobą, organizatorzy rajdu zapewniają tylko zupę i herbatę.

Trasa samego rajdu wynosi około 8 km.
Wpisowe 30 zł.
Wszystkim zapisującym się na Rajd telefonicznie przypominamy o dokonywaniu wpłat na konto [ZAPISY ZAKOŃCZONE!] (w tytule prosimy napisać “Rajd Szlakiem Powstania Styczniowego).