Noc Muzeów na Zamku Książąt Mazowieckich w Sochaczewie 2018 r.

Serdecznie zapraszamy na Noc Muzeów na Zamku Książąt Mazowieckich. W tym roku chcemy odwołać się do średniowiecznych dziejów naszego miasta i zaprezentować Wam moc atrakcji – będzie głośno, będzie ciekawe.

Startujemy na Zamku o godzinie 18.00 wybuchowym pokazem artyleryjskim, a całość będzie trwać do godziny 22. 00. Podczas naszej Nocy Muzeów wystąpią dwie grupy rekonstruktorów średniowiecznych – Łucznicy Św. Jerzego z Poddębic oraz Poczet Rycerski Herbu Sobol.

Ponadto zapraszamy na wystawę stałą medali pamiątkowych Stanisława Duńskiego z Sochaczewskiego Klubu Kolekcjonera w Bibliotece Miejskiej, pt “100 lecie Niepodległości Polski”.

Organizatorami pokazu są: Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą oraz Urząd Miejski w Sochaczewie.

Wstęp wolny.