Muzealny Dzień Dziecka

W Dniu Dziecka 1.06 zapraszamy dzieci do naszej KRAINY HISTORYCZNEJ i udziału w projekcie „Historia Polski według dzieci”. Będą to zajęcia plastyczne nawiązujące do historii w których najmłodsi wykonają projekty dotyczące czasów II wojny światowej. W Krainie Historycznej będą przechadzać się postacie z epoki-rekonstruktorzy. Warto wziąć udział w tych zajęciach gdyż z powstałych tego dnia rysunków powstanie film animowany, kolejny odcinek z cyklu „Historia Polski wg. dzieci” zrealizowanego przez Fundację Budzenie Pasji a każdy rysunek stanie się częścią tego przedsięwzięcia. Do udziału w zajęciach na terenie parku Garbolewskiego przy ulicy Głowackiego, w godzinach 14.00-19.00 zaprasza Muzeum ZSiPBnB oraz Stowarzyszenie Muzealna Grupa Historyczna im.II/18 pp.